Aldesan Yapı Türkiye genelinde hizmet sunan, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. İnşaat alanında 11 yıllık tecrübe ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; su izolasyon uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Aldesan Yapı Olarak Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz !

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultuda ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz.

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz.

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı, yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiyesi etmesi ile olur.

Bizi arayın !

Ankara şehir merkezinde ve diğer illerdeki gölet, sulama ve hes kanal yalıtımı ,temel bohçalama, çatı su yalıtımı, meyve bahçesi sulama göleti, bahçe süs havuzu, sıvı gübre havuzu, epdm membran, pvc membran, hdpe membran, su izolasyon işleri için bizi 0532 370 12 55 numaralı telefondan ve web sitemiz www.aldesanyapi.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz;

En iyi çözümlerle, kaliteden taviz vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, koşulsuz memnuniyetini sağlama, çalışanlarımızın mutluluğunu sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Misyonumuz;

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir